Machineryline » Aukcije na prodaju građevinskih mašina » Aukcije na prodaju kranova » Aukcije na prodaju mini kranova » Aukcije na prodaju Coles mini kranova » Coles 25/28 TSC mini kran »

Prodaje se Coles 25/28 TSC mini kran na aukciji

Coles 25/28 TSC
aukcija
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
Coles 25/28 TSC mini kran - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 1 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 2 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 3 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 4 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 5 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 6 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 7 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 8 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 9 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 10 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 11 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 12 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 13 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 14 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 15 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 16 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 17 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 18 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 19 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 20 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 21 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 22 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 23 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 24 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 25 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 26 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 27 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 28 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 29 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 30 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 31 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 32 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 33 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 34 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 35 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 36 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 37 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 38 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 39 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 40 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 41 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 42 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 43 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 44 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 45 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 46 - Machineryline
Coles 25/28 TSC mini kran | Slika 47 - Machineryline
Zainteresovani ste za oglas?
Zahtevajte dodatne fotografije
1/47
Cena:
— (aukcija)
idi na aukciju
Obaveštenja o promenama cena
Marka: Coles
Model: 25/28 TSC
Tip: mini kran
Lokacija: Ujedinjeno Kraljevstvo Leeds
Aukcija 1
Datum izvršenja: 2026-09-30 10:00
Datum isteka: 2026-10-03 20:00
Do početka je ostalo: 8 dana 02:58
Datum objavljivanja: 2. 9. 2026.
Machineryline ID: TX52208
Stanje
Stanje: polovne
Dodatne informacije
VIN: 40487
Na lageru 1
Dodatne usluge

Dodatne informacije — Coles 25/28 TSC mini kran

Coles 25/28 TSC Rough Terrain Crane - 40487
Zahtevajte dodatne informacije
Važno
Opis proizvoda je dao prodavac. Molimo vas da sve detalje potvrdite direktno sa prodavcem.
Saveti za kupovinu
Saveti za bezbednost
Provera prodavca

Ako odlučite da kupite opremu po niskoj ceni, proverite da li komunicirate sa pravim prodavcem. Saznajte više o vlasniku opreme. Jedan od načina prevare je da se predstavi kao prava kompanija. U slučaju sumnje, obavestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.

Provera cena

Pre nego što odlučite da napravite kupovinu, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumeli prosečnu vrednost izabranog modela opreme. Ako je cena ponude koja vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmotrite je. Značajna razlika u ceni može ukazati na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavca da izvrši prevaru.

Ne kupujte proizvode čija je cena suviše različita od prosečne cene slične opreme.

Ne dajte saglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unapred. U slučaju sumnje, ne bojte se da pojasnite detalje, tražite dodatne fotografije i dokumente za opremu, proverite autentičnost dokumenata i postavjate pitanja.

Sumnjivo plaćanje unapred

Najčešća vrsta prevare. Nepošteni prodavci mogu zatražiti određenu količinu kapare da "rezervišu" vaše pravo na kupovinu opreme. Dakle, prevaranti mogu sakupiti veliki iznos i nestanu, i više se ne pojave.

Varijante takve prevare mogu uključivati:
  • Prenos pretplate na karticu
  • Nemojte plaćati unapred bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prenosa novca, ako je vam tokom komunikacije prodavac postao sumnjičav.
  • Prenos na račun "poverenika"
  • Takav zahtev treba biti alarmantan, najverovatnije komunicirate sa prevarantom.
  • Prenos na račun kompanije sa sličnim nazivom
  • Budite oprezni, prevaranti se mogu sakriti iza poznatih kompanija, neznatno menjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv kompanije sumnjiv.
  • Zamena sopstvenih podataka u fakturi stvarne kompanije
  • Pre prenosa proverite da li su navedeni podaci tačni i da se odnose na navedenu kompaniju.
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Saveti za bezbednost
Slični oglasi
aukcija Aukcija
Mini kran
Ujedinjeno Kraljevstvo, Leeds
Euro Auctions GB
Kontaktirajte prodavca
Kobelco RK200 mini kran
1
aukcija Aukcija
Mini kran
Ujedinjeno Kraljevstvo, Leeds
Euro Auctions GB
Kontaktirajte prodavca
aukcija Aukcija
Mini kran
Ujedinjeno Kraljevstvo, Leeds
Euro Auctions GB
Kontaktirajte prodavca
Prodajete tehniku?
Učinite to sa nama!
aukcija Aukcija
Mini kran
Ujedinjeno Kraljevstvo, Leeds
Euro Auctions GB
Kontaktirajte prodavca
aukcija Aukcija
Mini kran
Ujedinjeno Kraljevstvo, Leeds
Euro Auctions GB
Kontaktirajte prodavca
aukcija Aukcija
Mini kran
Ujedinjeno Kraljevstvo, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Mini kran
2008
Ujedinjeno Kraljevstvo, Doncaster
AJA Group LTD
Kontaktirajte prodavca
20.960 € 18.000 £ ≈ 2.459.000 RSD
Mini kran
2008
2.513 m/č
Gorivo gas/benzin Gusenični sistem
Ujedinjeno Kraljevstvo, Basingstoke
Boom Machinery Sales
Kontaktirajte prodavca
Kegiom 380-E4 mini kran Kegiom 380-E4 mini kran Kegiom 380-E4 mini kran
3
Cena na upit
Mini kran
2022
Nosivost 2.400 kg Gusenični sistem
Rumunija, Biharia
WORKING PLATFORM WP SRL
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Mini kran
2025
Stanje novi
Snaga 9.56 kW (13 k.s.) Nosivost 1.500 kg Gusenični sistem
Italija, Ovada
Kegiom Lifting snc
Kontaktirajte prodavca
novi Kegiom 380-E4 SPIDER mini kran novi Kegiom 380-E4 SPIDER mini kran novi Kegiom 380-E4 SPIDER mini kran
3
VIDEO
Cena na upit
Mini kran
2025
Stanje novi
Snaga 9.56 kW (13 k.s.) Gorivo benzin Nosivost 2.400 kg Gusenični sistem
Italija, Ovada
Kegiom Lifting snc
Kontaktirajte prodavca
novi Kegiom Nuova Pick and carry 110  (a benzina o batteria litio) mini kran
1
Cena na upit
Mini kran
Stanje novi
Snaga 9.56 kW (13 k.s.) Nosivost 900 kg
Italija, Ovada
Kegiom Lifting snc
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Mini kran
Stanje novi
Snaga 9.56 kW (13 k.s.) Gorivo benzin Nosivost 620 kg Gusenični sistem
Italija, Ovada
Kegiom Lifting snc
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Mini kran
2025
Stanje novi
Snaga 16.17 kW (22 k.s.) Nosivost 2.850 kg Gusenični sistem
Italija, Ovada
Kegiom Lifting snc
Kontaktirajte prodavca
69.000 € ≈ 8.096.000 RSD
Mini kran
2023
531 m/č
Gorivo elektro
Holandija, Apeldoorn
Krommenhoek BV
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Mini kran
2026
Stanje novi
Snaga 16.3 kW (22.18 k.s.) Gorivo električni/dizel Nosivost 2.500 kg
Poljska, Zgierz
GLASSLIFT Sp. z o. o.
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Mini kran
2022
1.522 m/č
Snaga 16.3 kW (22.18 k.s.) Gorivo električni/dizel Nosivost 2.500 kg
Poljska, Zgierz
GLASSLIFT Sp. z o. o.
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Mini kran
2026
Stanje novi
Holandija, Putten
STM Trading Torsius
Kontaktirajte prodavca
96.500 € ≈ 11.320.000 RSD
Mini kran
2024
44 m/č
Holandija, Wijchen
Vink Machinery
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Mini kran
2018
406 m/č
Holandija, Wijchen
Vink Machinery
Kontaktirajte prodavca