Gomaco GT6300 finišer za beton

Gomaco GT6300
155.000 US$
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
Gomaco GT6300 finišer za beton - Machineryline
Gomaco GT6300 finišer za beton | Slika 1 - Machineryline
Gomaco GT6300 finišer za beton | Slika 2 - Machineryline
Gomaco GT6300 finišer za beton | Slika 3 - Machineryline
Gomaco GT6300 finišer za beton | Slika 4 - Machineryline
Gomaco GT6300 finišer za beton | Slika 5 - Machineryline
Gomaco GT6300 finišer za beton | Slika 6 - Machineryline
Gomaco GT6300 finišer za beton | Slika 7 - Machineryline
Zainteresovani ste za oglas?
Zahtevajte dodatne fotografije
1/7
155.000 US$
≈ 15.870.000 RSD
≈ 135.300 €
Obaveštenja o promenama cena
Marka: Gomaco
Model: GT6300
Prvo registrovanje: 1997
Radnih sati: 4.760 m/č
Lokacija: SAD MIAMI1600 km to "United States/Columbus"
Kataloški broj prodavca: US2885
Datum objavljivanja: 11. 9. 2026.
Stanje
Stanje: polovne
Dodatne usluge

Dodatne informacije — Gomaco GT6300 finišer za beton

Country: US
US state: Arizona
Used Gomaco GT6300 Slipform Paver for sale
4-Track Plus 3-leg Option
3100 Pan
Equipped with Topcon 3D-GPS
Weight = 37,000 lbs
Zahtevajte dodatne informacije
Važno
Opis proizvoda je dao prodavac. Molimo vas da sve detalje potvrdite direktno sa prodavcem.
Saveti za kupovinu
Saveti za bezbednost
Provera prodavca

Ako odlučite da kupite opremu po niskoj ceni, proverite da li komunicirate sa pravim prodavcem. Saznajte više o vlasniku opreme. Jedan od načina prevare je da se predstavi kao prava kompanija. U slučaju sumnje, obavestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.

Provera cena

Pre nego što odlučite da napravite kupovinu, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumeli prosečnu vrednost izabranog modela opreme. Ako je cena ponude koja vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmotrite je. Značajna razlika u ceni može ukazati na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavca da izvrši prevaru.

Ne kupujte proizvode čija je cena suviše različita od prosečne cene slične opreme.

Ne dajte saglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unapred. U slučaju sumnje, ne bojte se da pojasnite detalje, tražite dodatne fotografije i dokumente za opremu, proverite autentičnost dokumenata i postavjate pitanja.

Sumnjivo plaćanje unapred

Najčešća vrsta prevare. Nepošteni prodavci mogu zatražiti određenu količinu kapare da "rezervišu" vaše pravo na kupovinu opreme. Dakle, prevaranti mogu sakupiti veliki iznos i nestanu, i više se ne pojave.

Varijante takve prevare mogu uključivati:
  • Prenos pretplate na karticu
  • Nemojte plaćati unapred bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prenosa novca, ako je vam tokom komunikacije prodavac postao sumnjičav.
  • Prenos na račun "poverenika"
  • Takav zahtev treba biti alarmantan, najverovatnije komunicirate sa prevarantom.
  • Prenos na račun kompanije sa sličnim nazivom
  • Budite oprezni, prevaranti se mogu sakriti iza poznatih kompanija, neznatno menjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv kompanije sumnjiv.
  • Zamena sopstvenih podataka u fakturi stvarne kompanije
  • Pre prenosa proverite da li su navedeni podaci tačni i da se odnose na navedenu kompaniju.
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Saveti za bezbednost
Slični oglasi
140.000 US$ ≈ 14.330.000 RSD ≈ 122.200 €
Finišer za beton
1986
4.540 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
195.000 US$ ≈ 19.960.000 RSD ≈ 170.200 €
Finišer za beton
2017
7.820 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
120.000 US$ ≈ 12.290.000 RSD ≈ 104.700 €
Finišer za beton
1989
5.200 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
Pretplatite se na primanje novih oglasa iz ove kategorije
finišeri za beton Gomaco
Klikom pristajete na našu politiku privatnosti i korisnički ugovor.
200.000 US$ ≈ 20.480.000 RSD ≈ 174.500 €
Finišer za beton
1993
2.450 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
Gomaco Commander III finišer za beton Gomaco Commander III finišer za beton
2
110.000 US$ ≈ 11.260.000 RSD ≈ 95.990 €
Finišer za beton
2004
7.235 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
65.000 US$ ≈ 6.655.000 RSD ≈ 56.720 €
Finišer za beton
2006
4.874 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Finišer za beton
2002
1.745 m/č
Snaga 73.5 kW (100 k.s.)
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
37.000 US$ ≈ 3.788.000 RSD ≈ 32.290 €
Finišer za beton
1996
3.433 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
Gomaco GT-3600 finišer za beton Gomaco GT-3600 finišer za beton
2
67.000 US$ ≈ 6.859.000 RSD ≈ 58.460 €
Finišer za beton
2004
3.500 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
270.000 US$ ≈ 27.640.000 RSD ≈ 235.600 €
Finišer za beton
2003
4.344 m/č
Snaga 169 kW (230 k.s.) Gorivo dizel
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
75.000 US$ ≈ 7.679.000 RSD ≈ 65.450 €
Finišer za beton
2004
2.089 m/č
Snaga 81 kW (110 k.s.)
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
85.000 US$ ≈ 8.702.000 RSD ≈ 74.170 €
Finišer za beton
2006
9.362 m/č
Gorivo dizel
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
60.000 US$ ≈ 6.143.000 RSD ≈ 52.360 €
Finišer za beton
2002
3.667 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
35.000 US$ ≈ 3.583.000 RSD ≈ 30.540 €
Finišer za beton
1997
1.087 m/č
Snaga 56.6 kW (77 k.s.)
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
400.000 US$ ≈ 40.950.000 RSD ≈ 349.000 €
Finišer za beton
2023
368 m/č
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
Cena na upit
Finišer za beton
2024
150 m/č
Snaga 14.7 kW (20 k.s.)
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
135.000 US$ ≈ 13.820.000 RSD ≈ 117.800 €
Finišer za beton
2004
5.900 m/č
Snaga 72.77 kW (99 k.s.) Gorivo dizel
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
65.000 US$ ≈ 6.655.000 RSD ≈ 56.720 €
Finišer za beton
2005
6.600 m/č
Snaga 257 kW (350 k.s.)
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
95.000 US$ ≈ 9.726.000 RSD ≈ 82.900 €
Finišer za beton
2006
6.300 m/č
Snaga 257 kW (350 k.s.)
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca
190.000 US$ ≈ 19.450.000 RSD ≈ 165.800 €
Finišer za beton
2020
1.340 m/č
Snaga 129 kW (175 k.s.)
SAD, Miami
Kontaktirajte prodavca