Sema MT-40-C mašina za rotacioni prijenos




Ako odlučite da kupite opremu po niskoj ceni, proverite da li komunicirate sa pravim prodavcem. Saznajte više o vlasniku opreme. Jedan od načina prevare je da se predstavi kao prava kompanija. U slučaju sumnje, obavestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.
Pre nego što odlučite da napravite kupovinu, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumeli prosečnu vrednost izabranog modela opreme. Ako je cena ponude koja vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmotrite je. Značajna razlika u ceni može ukazati na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavca da izvrši prevaru.
Ne kupujte proizvode čija je cena suviše različita od prosečne cene slične opreme.
Ne dajte saglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unapred. U slučaju sumnje, ne bojte se da pojasnite detalje, tražite dodatne fotografije i dokumente za opremu, proverite autentičnost dokumenata i postavjate pitanja.
Najčešća vrsta prevare. Nepošteni prodavci mogu zatražiti određenu količinu kapare da "rezervišu" vaše pravo na kupovinu opreme. Dakle, prevaranti mogu sakupiti veliki iznos i nestanu, i više se ne pojave.
- Prenos pretplate na karticu
- Nemojte plaćati unapred bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prenosa novca, ako je vam tokom komunikacije prodavac postao sumnjičav.
- Prenos na račun "poverenika"
- Takav zahtev treba biti alarmantan, najverovatnije komunicirate sa prevarantom.
- Prenos na račun kompanije sa sličnim nazivom
- Budite oprezni, prevaranti se mogu sakriti iza poznatih kompanija, neznatno menjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv kompanije sumnjiv.
- Zamena sopstvenih podataka u fakturi stvarne kompanije
- Pre prenosa proverite da li su navedeni podaci tačni i da se odnose na navedenu kompaniju.
Kontakti prodavca









Station 1: Component loading (multi-axis handling)
Station 2: Sauter 112 crown turret (3 spindle units) HSK 40 with internal cooling (max. 15,000 rpm)
Station 3: Sauter 112 crown turret (3 spindle units) HSK 40 with external cooling
1 SEMA AE2-35/50/NC 2-axis unit
Station 4: 1 SE – HSK 50C spindle unit including internal cooling (max. 15,000 rpm)
Station 5: 1 Sauter 112 crown turret (3 spindle units) HSK 40 with internal cooling
Station 6: 1 Sauter 112 crown turret (3 spindle units) HSK 40 with internal cooling
1 SEMA 2-axis unit AE1-35/50/NC
Station 7: 1 hydraulic docking unit including C-axis positioning unit
(1 2-axis unit SEMA AE1-35/50/NC)
Station 8: 1 hydraulic docking unit including C-axis for positioning
1 permanently integrated angle head Benz or equivalent
Station 9: 1 2-axis unit SEMA AE3-35/50/NC
Station 10: Permanently integrated angle,S-35/50/NC
Station 11: Blow-off inside/outside
Dimensions / weights
space requirements -left/right-: 13480 mm
space requirements -front/back-: 10502 mm
total height: 4532 mm
total weight approx.: 23000 kg
Electrical specifications
total power consumption: 210 kW
mains voltage: 400 V
mains frequency: 50 Hz