Hoeflon C6 pauk dizalica

PDF
Hoeflon C6
79.000 €
Kontaktirajte prodavca
Nazovite me
Hoeflon C6 pauk dizalica - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 1 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 2 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 3 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 4 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 5 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 6 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 7 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 8 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 9 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 10 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 11 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 12 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 13 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 14 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 15 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 16 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 17 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 18 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 19 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 20 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 21 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 22 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 23 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 24 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 25 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 26 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 27 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 28 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 29 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 30 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 31 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 32 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 33 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 34 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 35 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 36 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 37 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 38 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 39 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 40 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 41 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 42 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 43 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 44 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 45 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 46 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 47 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 48 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 49 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 50 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 51 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 52 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 53 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 54 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 55 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 56 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 57 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 58 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 59 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 60 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 61 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 62 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 63 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 64 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 65 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 66 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 67 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 68 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 69 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 70 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 71 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 72 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 73 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 74 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 75 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 76 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 77 - Machineryline
Hoeflon C6 pauk dizalica | Slika 78 - Machineryline
Zainteresovani ste za oglas?
1/78
PDF
79.000 €
≈ 9.273.000 RSD
Obaveštenja o promenama cena
Kontaktirajte prodavca
Marka: Hoeflon
Model: C6
Godina proizvodnje: 2018
Radnih sati: 1.537 m/č
Neto težina: 2.800 kg
Ukupna težina: 2.800 kg
Lokacija: Nemačka Schönefeld6995 km to "United States/Columbus"
Kataloški broj prodavca: 40807
Datum objavljivanja: 19. 6. 2026.
Opis
Gusenični sistem
Stanje
Stanje: polovne
Dodatne usluge

Dodatne informacije — Hoeflon C6 pauk dizalica

Engleski
2018 | Hoeflon C6 | Used Crawler Crane | 1537 hours

❓Want the expert inspection report with 56 checked points, 77 extra photos and a full video? Contact us!

?Why buy from us?
✔ Fully inspected machines
✔ Delivered to your jobsite - ?estimate shipping with our calculator!
✔ Money-Back Guaranteed
✔ Safe payment methods with possibility to pay at delivery
✔ Market data based pricing

?Location: Germany

Order your machine on the Equippo Marketplace
Važno
Ova ponuda је informativnog karaktera. Za više detalja, pitajte prodavca.
Saveti za kupovinu
Saveti za bezbednost
Provera prodavca

Ako odlučite da kupite opremu po niskoj ceni, proverite da li komunicirate sa pravim prodavcem. Saznajte više o vlasniku opreme. Jedan od načina prevare je da se predstavi kao prava kompanija. U slučaju sumnje, obavestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.

Provera cena

Pre nego što odlučite da napravite kupovinu, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumeli prosečnu vrednost izabranog modela opreme. Ako je cena ponude koja vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmotrite je. Značajna razlika u ceni može ukazati na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavca da izvrši prevaru.

Ne kupujte proizvode čija je cena suviše različita od prosečne cene slične opreme.

Ne dajte saglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unapred. U slučaju sumnje, ne bojte se da pojasnite detalje, tražite dodatne fotografije i dokumente za opremu, proverite autentičnost dokumenata i postavjate pitanja.

Sumnjivo plaćanje unapred

Najčešća vrsta prevare. Nepošteni prodavci mogu zatražiti određenu količinu kapare da "rezervišu" vaše pravo na kupovinu opreme. Dakle, prevaranti mogu sakupiti veliki iznos i nestanu, i više se ne pojave.

Varijante takve prevare mogu uključivati:
  • Prenos pretplate na karticu
  • Nemojte plaćati unapred bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prenosa novca, ako je vam tokom komunikacije prodavac postao sumnjičav.
  • Prenos na račun "poverenika"
  • Takav zahtev treba biti alarmantan, najverovatnije komunicirate sa prevarantom.
  • Prenos na račun kompanije sa sličnim nazivom
  • Budite oprezni, prevaranti se mogu sakriti iza poznatih kompanija, neznatno menjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv kompanije sumnjiv.
  • Zamena sopstvenih podataka u fakturi stvarne kompanije
  • Pre prenosa proverite da li su navedeni podaci tačni i da se odnose na navedenu kompaniju.
Pronašli ste prevaranta?
Javite nam
Saveti za bezbednost
PDF