Flora XTRA 3300H ploter
















Ako odlučite da kupite opremu po niskoj ceni, proverite da li komunicirate sa pravim prodavcem. Saznajte više o vlasniku opreme. Jedan od načina prevare je da se predstavi kao prava kompanija. U slučaju sumnje, obavestite nas o tome radi dodatne kontrole, putem obrasca za povratne informacije.
Pre nego što odlučite da napravite kupovinu, pažljivo pregledajte nekoliko prodajnih ponuda kako biste razumeli prosečnu vrednost izabranog modela opreme. Ako je cena ponude koja vam se sviđa mnogo niža od sličnih ponuda, razmotrite je. Značajna razlika u ceni može ukazati na skrivene nedostatke ili pokušaj prodavca da izvrši prevaru.
Ne kupujte proizvode čija je cena suviše različita od prosečne cene slične opreme.
Ne dajte saglasnost na sumnjive zaloge i plaćanje robe unapred. U slučaju sumnje, ne bojte se da pojasnite detalje, tražite dodatne fotografije i dokumente za opremu, proverite autentičnost dokumenata i postavjate pitanja.
Najčešća vrsta prevare. Nepošteni prodavci mogu zatražiti određenu količinu kapare da "rezervišu" vaše pravo na kupovinu opreme. Dakle, prevaranti mogu sakupiti veliki iznos i nestanu, i više se ne pojave.
- Prenos pretplate na karticu
- Nemojte plaćati unapred bez izdavanja dokumenata koji potvrđuju postupak prenosa novca, ako je vam tokom komunikacije prodavac postao sumnjičav.
- Prenos na račun "poverenika"
- Takav zahtev treba biti alarmantan, najverovatnije komunicirate sa prevarantom.
- Prenos na račun kompanije sa sličnim nazivom
- Budite oprezni, prevaranti se mogu sakriti iza poznatih kompanija, neznatno menjajući njihov naziv. Nemojte prenositi sredstva ako vam je naziv kompanije sumnjiv.
- Zamena sopstvenih podataka u fakturi stvarne kompanije
- Pre prenosa proverite da li su navedeni podaci tačni i da se odnose na navedenu kompaniju.
















wersja "na start" z 5 głowicami: CMYK+W: 250.000 zł
możliwość zakupu w wersji z 10 głowicami: 2 X (CMYK+W): 300.000 zł lub z 15 głowicami: 3 X (CMYK+W): 350.000 zł
ceny netto
dostawa i instalacja na terenie Polski w cenie
gwarancja 6 miesięcy w firmie Igepa (możliwe przedłużenie)
głowice KM 1024a - w czasie instalacji zamontowane będą NOWE głowice
napęd magnetyczny
oprogramowanie RIP Photoprint
komputer do obsługi urządzenia
2 stoły do zadruku podłoży sztywnych
ploter sprawdził się zaskakująco dobrze, teraz go wymieniamy na dedykowany rolowy i drugi płaski
opis:
igepa.pl/flora-xtra3300h,1112,pl.html
filmy:
youtube.com/playlist?list=PLKeFYZEvUM69uP-gSYhsdn3Zvb9YRqeFf&si=28_FFBeXhKFfbMeV
artlab.pl/flora3300h/